Bizim Hikayemiz

Modern Şık Bir Tasarıma sahip Kadife Lüx Kumaş ve 1.Kalite Suni Finnex Deri Amerikan Chesterfield kanepe modelleri, italyan deri koltuk takımları ve klasik deri koltuk takımları sipariş üzerine deri döşemeli klasik tasarım ile odanıza özel şık bir görünüm ile ihtişamlı alanlar sunarak zamanın tarzı koltuk modelleri ile en trendleri sizde evinizde yaşayarak lüks sıcaklık duygusunu içinizde hissedin. Rahatlığın ve hazzın doruğunu yaşayın.

Biz Kimiz?

Mobilya Sektörde gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, her zaman ön planda tuttuğumuz kalite, güven esaslı çalışmalarımız ve mutlak olarak öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde Amerikan, İtalyan, İran tarzı ve daha nice tasarım harikası kanepe modellerini klasik tasarım ile harmanlayarak zamanın tarzı koltuk modelleri ile en trendleri yakalayarak öncü firmalar arasında yer almayı başardık. Sektörün en deneyimli ve öncü firmalarından biri olarak, tüm ürünlerimizde kalite, modern anlayış, fonksiyonel kullanım ve modayı bir araya getirerek müşterilerimize sunmayı bir ilke olarak benimsedik.

Neden Biz?

Tercih Edilme Sebeplerimiz

  • Yılların Tecrübesi; Yılların verdiği tecrübeyi harmanlayarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti vermekteyiz.
  • Önce Memnuniyet; Yaptığımız işlerde bizi başarıya götüren sebebin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek en yüksek kalitede müşteri memnuniyeti gözetiyoruz.
  • Kaliteli Hizmet; En yüksek kalitede müşteri memnuniyetini gözeterek en kaliteli ürünlerle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.
  • Hızlı Teslimat; Siparişler aksatılmadan işleme konur. Zamanında, istenildiği gibi özenle ve doğru bir şekilde teslim edilir.
  • Hesaplı Al!; Ortaya koyduğumuz işler hem kaliteli hem de hesaplı. Siz de Kaliteyi ucuza almak için her daim tercihiniz Chesterhane olsun!
  • Doğru Tercih; Ürünler hakkında detaylı bilgiler alıp daha doğru tercihlerde bulunabilirsiniz.
  • Bizi takip et Instagram

    @chesterhanee